Азаров: Продукти подорожчали через БЮТ і НУ

Керівник Мінфіну вважає, що зростання цін на продукти в Україні - результат політики опонентів ПР.

Микола Азаров
УНІАН
Микола Азаров знає, через кого в Україні дорожчають харчі.
Міністр фінансів України Микола Азаров переконаний, що зростання цін на продукти харчування спровоковане БЮТ і "Нашою Україною".

Про це він заявив журналістам на брифінгу в Донецьку. 

"Однозначно, це саме вони спровокували зростання цін в країні", - сказав Азаров. Він підкреслив, що БЮт і НУ, ведучи виборчу кампанію, "свідомо діють на негатив і деструктив".

"Якщо щодня з екранів телевізорів всій країні розказувати, що м`ясо має коштувати 40 гривень, а в більшості регіонів воно 40 гривень не коштує, то рано чи пізно виробник м`яса підніматиме ціну. Якщо таку ж політику вестимуть відносно "своїх" керівників господарства, компанії, які це м`ясо поставляють на ринки, власники супермаркетів, які підтримують певну політичну силу, то це також позначиться. Тому вся вина за зростання цін лежить, перш за все, на цих деструктивних політичних силах, я маю на увазі БЮТ і "Нашу Україну", - сказав Азаров.
 
Він підкреслив, що обсяг виробництва продуктів в Україні достатній, зокрема, м`яса більше, ніж необхідно, і після виборів виробники можуть зіткнутися з проблемою реалізації цього м`яса. 

Азаров також запевнив, що уряд стабілізує ціни на продукти харчування, зокрема на м`ясо і м`ясопродукти.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: