Азаров просить Росію знизити ціну на газ: це "питання життя і смерті"

Прем'єр-міністр Микола Азаров повідомив, що звернувся до Росії з проханням знизити річну ціну за газ на 4 млрд доларів.

Україна запропонувала Росії знизити річну ціну на газ, який Київ купує у "Газпрому", на 4 мільярда доларів.

"Ми не багато-не мало просимо у них (у Росії): знизити ціну на 4 млрд доларів на рік", - повідомив прем'єр-міністр Микола Азаров під час ток-шоу "Велика політика з Євгеном Кисельовим".

За словами Азарова, "питання вартості газу – для нас це питання життя або смерті". Він пояснив, що будь-який товар – наприклад, хліб - пов'язаний з ціною на газ, і якщо вартість палива буде занадто великою, українські підприємства не зможуть ефективно працювати і конкурувати із закордонними (зокрема, російськими).

Азаров наголосив, що питання ціни на газ, який Росія постачає для потреб України, "життєво важливе", і якщо уряду не вдасться домовитися з Москвою, на Україну "чекають великі труднощі".

Як повідомлялося раніше, в суботу Микола Азаров терміново полетить до Москви на зустріч із російським прем'єром Володимиром Путіним. Зокрема, сторони обговорять питання енергетичної співпраці.

25 березня Азаров вже відвідував російську столицю, але тоді не зміг домовитися про зниження ціни на російський газ для України.

В першому кварталі 2010 року Україна платила за тисячу кубометрів російського газу 305 доларів, з квітня ціна зросла ще на 25 доларів.

Читайте також:

Азаров пояснив необхідність модернізації українського газогону

Україна буде торгуватися з Росією за газ "на корпоративному рівні"

Путін пояснив, чому для Білорусі газ дешевший, ніж для України

Україна розрахувалася за російський газ грошима "Газпрому"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: