Азаров радить українцям скуповувати золото

Депутат від ПР зазначив, що Україна в змозі ліквідувати залежність від американської валюти.

Міністр фінансів "тіньового уряду" Віктора Януковича, депутат від Партії регіонів Микола Азаров заявляє, що в умовах кризи заощадження потрібно зберігати в золоті.

Про це він заявив в п'ятницю в ефірі телеканалу "Інтер".

На його думку, одним з найважливіших заходів, який зміг би стабілізувати ситуацію в умовах знецінення валютних заощаджень, це було б вимога і зобов'язання уряду США забезпечити стабільність долара.

За його словами запровадження нової стабільної валюти дозволить говорити про прогнозованість розвитку ситуації в багатьох країнах.

Депутат ПР зазначив, що Україна може ліквідувати залежність від американської валюти лише створенням "високотехнологічного продукту", який на міжнародному ринку буде коштувати більше ніж долар.

"Тобто, зміцнити свою валюту можна тільки одним шляхом - піднімати економіку", - підтвердив представник опозиції.

На думку Азарова, переорієнтація і відхід від інвестиційного економічного розвитку на модель споживчого кредитування призвели до негативних наслідків.

"Економіка розвивалася, спекулятивні гроші за кордоном думали, де їм знайти точку свого застосування. Але чому кредит за кордоном був, наприклад 3%, а у нас на аналогічному кредиті можна було заробити 15%?", - сказав він.

Головними для антикризових програм Азаров вважає: стимулювання реального виробництва, підтримку банківської фінансово-кредитної системи, зміцнення національної валюти.

"При тій непередбачуваності, якою характеризується наш уряд і наш Національний банк, їм не говорити про те, в чому зберігати свої заощадження? Краще всього в золоті, дорогі, мої товариші", - додав він.

Читайте також:

Ющенко знайшов у Держбюджеті "дірку" в 50 мільярдів

Долар рекордно впав щодо євро

Forbes: вести бізнес в Україні трохи краще, ніж у Гондурасі

СП оприлюднив "секретну" інформацію: держбюджет виконується на 70%

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: