Азаров спробує знизити банківські кредитні ставки

Азаров дав доручення Мінфіну провести консультації з Нацбанком щодо запровадження механізму відносно недорогого кредитування.

Прем'єр-міністр Микола Азаров вважає, що банківські ставки за кредитами занадто великі, і це, на його думку, треба терміново виправити голові Нацбанку Сергію Арбузову.

Як повідомили у прес-центрі Кабміну у середу, 27 липня, Азаров доручив Міністерству фінансів розпочати новий раунд консультацій з Національним банком України щодо запровадження механізму відносно недорогого кредитування.

За словами Азарова, "нашій економіці і людям не вистачає банківських кредитів, вони надто дорогі, хоча банківська система насправді наповнена грошима".

Як повідомлялось, кількість угод по нерухомості із залученням іпотеки у поточному році склала близько 7% від загального числа. Це приблизно на 3% більше, ніж минулого року, але менше у 10 разів за показники "докризового" 2007-го, заявляють експерти ринку нерухомості.

Основними причинами такого низького кредитування купівлі житла є нестабільний фінансовий стан позичальників, невиправдано високі процентні ставки, завищені вимоги банків до позичальника, а також низький рівень довіри клієнта до банків.

Також кожного потенційного позичальника лякає наявність в кредитах прихованих накруток - іноді замість заявлених 16%, ставка в результаті усіх прихованих комісій доходить до 22-23%.

Читайте також:

Лише 7% українців можуть собі дозволити купити житло в кредит

Нацбанк хоче обмежити споживчі кредити

Банки України знову почали видавати ризиковані кредити на житло

Іпотечні ставки знизять до 12%

ВідеоАзаров спробує знизити банківські кредитні ставки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: