Азаров: створювати "газове" СП з Росією ніхто не квапиться

Українська та російська сторони наразі шукають найбільш оптимальні умови для створення спільного підприємства "Нафтогаза" й "Газпрома".

На сьогодні питання про створення спільного підприємства на базі ВАТ "Газпром" і НАК "Нафтогаз" знаходиться на стадії оцінки активів. Сторони не кваплять одна одну в цьому питанні, шукаючи оптимальні варіанти створення СП. Про це 31 жовтня заявив прем'єр-міністр Микола Азаров.

Азаров зазначив, що зараз йде дуже серйозна робота щодо оцінки активів. "Які активи з боку Російської Федерації можуть в СП бути вкладені, які активи, і яка їх вартість з нашого боку... Ясно, що і та сторона, і наша хочуть знайти найбільш оптимальні умови для цього. Причому ніхто нікого нікуди не квапить. У нас є час, і ми спокійно працюємо в цьому напрямку", - сказав прем'єр.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Микола Азаров вважає, що процес створення СП "Нафтогазу" і "Газпрому" гальмує російська сторона, тому що не зрозуміло, які активи вона готова внести в спільне підприємство.

Азаров вважає можливим створення СП між НАК "Нафтогаз" України і "Газпромом" на базі запропонованих Росією родовищ і української ГТС. Ці родовища вкрай складні в розробці, і від видобутку в цих регіонах відмовилися навіть світові компанії. Але Україні важливіше отримати гарантії прокачування газу по своїй території і домогтися від Росії припинення будівництва конкуруючого газопроводу - Південний потік, пояснюють в Мінпаливенерго.

Читайте також:

Україна погодилася на російські умови при створенні нафтогазового СП

"Газпром" і "Нафтогаз" створять СП до кінця року

Генпрокуратура подала позов до "Газпрому" й "Нафтогазу"

ВідеоАзаров: створювати "газове" СП з Росією ніхто не квапиться

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: