Азаров: Україна до кінця року підпише з ЄС угоду про зону вільної торгівлі

Кабмін пообіцяв підписати угоду про зону вільної торгівлі з Європейським Союзом до кінця поточного року.

Прогрес у переговорах з Європейським Союзом відносно підготовки угоди про зону вільної торгівлі (ЗВТ) між Україною та ЄС є. Угода буде підписана до кінця поточного року, заявив прем'єр-міністр Микола Азаров на спільній прес-конференції з прем'єр-міністром Польщі Дональдом Туском

"Певний прогрес в переговорах є. І ми плануємо нашу роботу так, щоб цього року завершити цей складний переговорний процес. Так, щоб був досягнутий компроміс між інтересами України і Європейського Союзу", - зазначив Азаров.

У свою чергу польський прем'єр підкреслив, що його країна всіляко підтримуватиме євроінтеграційні прагнення України під час свого головування в ЄС.

"Якщо йдеться про європейську інтеграцію, то ми вважаємо, що усі прагнення України у бік Європейського Союзу є обґрунтованими, і ви завжди можете розраховувати на нашу солідарність і підтримку усіх заходів, які Ви здійснюєте в цьому напрямі", - зазначив Туск, додавши, що Польща зробить усе можливе для того, щоб угода про створення ЗСТ між Україною і ЄС була підписана під час головування Польщі в Європейському Союзі.

Нагадаємо, що через бажання українського уряду приєднатися до Митного союзу с Росією, Білоруссю та Казахстаном виникла загроза зриву переговорів щодо приєднання до ЗВТ.

Так, посол Німеччини в Україні Ханс-Юрген Хаймзет заявив, що прямий вступ України в Митний союз поставить крапку на переговорах про створення ЗВТ між Україною і ЄС.

Читайте також:

Янукович тягне Україну у Митний союз за формулою 3+1

МЗС: переговори про асоціацію з Євросоюзом дуже успішні

У Партії регіонів розповіли про вигоди зв'язків з Росією та "неадекватні" умови ЄС

ВідеоАзаров: Україна до кінця року підпише з ЄС угоду про зону вільної торгівлі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: