Азаров: Україна не відчуває гострої необхідності в грошах МВФ

Україна сподівається продовжити співпрацю з Міжнародним валютним фондом, однак при цьому країна не відчуває гострої необхідності в негайному отриманні чергового траншу - вважає прем’єр.

В України немає потреби миттєво отримувати кредити МВФ.

Про це заявив прем'єр-міністр Микола Азаров після відкриття саміту міністрів фінансів країн СНД 4 червня.

"У нас немає ніякої потреби миттєво отримувати кредити Міжнародного валютного фонду. Унас достатньо ресусів, аби самим розплачуватися за своїми зовнішніми зобовязанями", - наголосив прем'єр.

Він також додав, що Україна високо цінує співробітництво з МВФ, а також наводить параметри того, що в даний час вона може досить плавно вирішувати питаня тарифоутвореня з тим, щоб не спровокувати інфляцію, яка для країни є серйозною проблемою.

"Ми вперше в минулому році мали інфляцію нижчу двозначно цифри і хотіли, щоб і в цьому році інфляція не перевищувала таку цифру", - наголосив Азаров.

Нагадаємо, МВФ влітку 2010 року прийняв рішення виділити Україні кредит у розмірі 15,15 мільярда доларів. Київ вже отримав два транші на загальну суму понад 3,4 мільярда доларів, проте міжнародні кредитори поставили перед Україною низку умов, зокрема, скоротити бюджетний дефіцит, підвищити пенсійний вік і підвищити ціни на газ для населення для продовження співпраці.

Українська громадськість негативно сприйняла такі вимоги МВФ. МВФ заявив, що Україна отримає черговий транш після проведення пенсійної реформи, в уряді сподіваються, що парламент схвалить пенсійну реформу на початку липня.

Читайте також:

Глава Нацбанку звинуватив Азарова у зриві переговорів з МВФ

Україна за місяць виконає усі умови МВФ

МВФ не хвилює ні українська інфляція, ні ріст споживчих цін

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: