Азаров: Україна подолає кризу до серпня

За словами глави уряду, 2011 рік відкриває новий розділ життя держави – "розділ докорінних перетворень і модернізації".

Прем'єр-міністр Микола Азаров упевнений, що кризу в Україні буде подолано до серпня 2011 року. Про це він сказав 5 січня на засіданні Кабінету міністрів.

"Я бачу, що за умови мобілізації наших зусиль, до серпня Україна остаточно подолає кризу – причому як в економіці, так і у суспільній свідомості", - наголосив глава уряду. Він зазначив, що 2011 рік є надзвичайним для нашого суспільства, оскільки ми відзначатимемо ювілей – двадцятиріччя нашої держави.

За словами Азарова, з чим країна прийде до ювілею - залежить від усього працелюбного народу України, і вкрай важливо правильно сформулювати мету, поставити завдання і точно визначити напрям і етапи руху. "Ми ставимо перед собою масштабні завдання, і якщо цілеспрямовано будемо їх вирішувати, то ювілей відзначимо достойно", - підкреслив прем’єр.

Крім того, як відзначив Микола Азаров, за двадцять років держава вперше почала жити за принципово новими правилами організації економічної діяльності, бюджетної і соціальної сфери: з 1 січня набули чинності Податковий та Бюджетний кодекси, Закон про судоустрій і статус суддів, зміни до законів про державну допомогу сім’ям з дітьми щодо виплати допомоги при народженні дитини, про основи соціальної захищеності інвалідів тощо.

"Всього набули чинності 28 законів, з яких 13 – у фінансово-економічні й сфері, 4 – в соціальній сфері", - повідомив глава уряду.

При цьому Азаров заявив: "2011 рік відкриває новий розділ життя держави – розділ докорінних перетворень і модернізації".

Читайте також:

Уряд: українцям життєво необхідно підвищити пенсійний вік

Держбюджет на 2011 рік фінансуватиме неіснуючі органи влади

Азаров похвалився, що бюджет-2010 виконаний на 99%

ВідеоАзаров: Україна подолає кризу до серпня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: