Азаров: Україна топитиме вугіллям, різко скоротивши використання російського газу

Глава Кабміну Микола Азаров заявив, що Україна має втричі скоротити використання російського газу, перейшовши на вугілля.

Протягом найближчих років Україна має скоротити обсяги закупівель російського газу в три рази, вважає голова українського уряду Микола Азаров.

"Протягом найближчих років скоротити обсяги закупівлі російського газу в три рази", - сказав Азаров, виступаючи 30 серпня на зустрічі з адміністративно-господарським активом Харківської області у Харкові.

При цьому прем'єр наголосив, що на сьогоднішній день Україні вигідніше використовувати для опалення вугілля, ніж газ.

"Ми пам'ятаємо, що переводили на газ (з вугілля) наші котельні, а зараз у нас газ став коштувати по 400 доларів за тисячу кубометрів і наші колеги говорять, що він може бути і дорожче. У нас вибору немає іншого - треба переходити на те, що ми маємо", - сказав прем'єр.

При цьому Азаров наголосив, що "вже якщо поставили перед собою завдання перейти - значить ми її реалізуємо".

Раніше в українських ЗМІ з'явилась інформація, нібито прем'єр-міністр Микола Азаров сказав, що попередив російського прем'єра Володимира Путіна під час газових переговорів про можливість розірвання домовленостей по газу через суд.

Як повідомлялось, першою іноземною компанією, якій вдалося домогтися для себе перегляду ціни на газ "Газпрому", стала італійська Edison. Вона домоглася з російського боку знижок на закуповуваний у монополіста обсяг в 200 млн євро.

Услід за італійською Edison в арбітраж проти російської монополії пішов найбільший європейський споживач - німецький E.ON.

Читайте також:

Туреччина вимагає від "Газпрому" зниження цін на газ

Вже дві німецькі компанії судяться з "Газпромом" через ціни на газ

Німеччина почала судитися з "Газпромом"

Італія добилася від "Газпрому" знижки на газ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: