Азаров: українська податкова буде найліберальнішою у світі

Микола Азаров заявив, що Україна максимально спростить умови ведення бізнесу.

Прем'єр-міністр Микола Азаров переконаний, що Україна буде країною з найбільш ліберальним податковим законодавством і адміністративною системою, яка не буде тиснути на бізнес.

Про це він сказав під час україно-данського форуму в понеділок.

За його словами, влада наразі проводить велику роботу щодо спрощення умов ведення бізнесу.

"Проводиться велика робота в галузі спрощення умов ведення бізнесу, вона непроста: ми стикаємося зі значними труднощами, нерозумінням, опором - це цілком природно, - але ми цю роботу завершимо", - підкреслив керівник уряду.

Крім того, він запросив данський бізнес до співпраці і пообіцяв урядову підтримку.

"Ви можете бути твердо впевнені, що уряд України дуже зацікавлений у співпраці з данським бізнесом, ми відкриті для вашої участі в нашому ринку, ми вас запрошуємо активно брати участь і можете розраховувати на нашу підтримку", - сказав прем'єр.

У свою чергу, кронпринц Данії Фредерік під час свого виступу на форумі зазначив, що для розвитку україно-данського економічного співробітництва є великий потенціал, зокрема, дуже цікавими сферами для співпраці є сфера енергозбереження і виробництва сільськогосподарського обладнання.

Нагадаємо, що за словами керівника податкової та юридичної практики у СНД з компанії "Ernst & Young" Петра Мєдвєдєва, основними перепони, які заважають інвесторам працювати в Україні є адміністративні бар'єри, нерозвинута інфраструктура та непередбачувана податкова система.

Читайте також:

Інвестори не йдуть в Україну через проблеми з ПДВ та непередбачувану податкову систему

Кабмін визнав, що Податкова "хитрує" з поверненням ПДВ

Кабмін планує повернути ПДВ на суму 60 мільярдів гривень

ВідеоАзаров: українська податкова буде найліберальнішою у світі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: