Азаров: українські харчі неконкурентні навіть на внутрішньому ринку

За словами Азарова, щоб конкурувати на ринку Євросоюзу, потрібно підіймати стандарти з виготовлення продуктів харчування.

Україні необхідно переглянути стандарти якості продуктів харчування, щоб вони стали конкурентоспроможними на внутрішньому і зовнішньому ринках.

Про це прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив в ефірі одного з українських телеканалів.

"Якщо ми хочемо конкурувати, і особливо на ринку Європейського Союзу, то ми маємо, і ЄС нам про це говорить, переглянути багато стандартів з виготовлення продуктів харчування. І ми цим будемо займатися - однозначно. Я вже такі доручення дав", - заявив Азаров.

При цьому він розповів, що особисто переконався в тому, що українські продукти харчування не витримують конкуренції навіть на внутрішньому ринку, відвідавши нещодавно ярмарок білоруських товарів. Там, за словами Азарова, українці купували білоруський сир і ковбасу за вищою ціною ніж українські аналоги через те, що якість продукції була вищою.

"Ось білоруська ковбаса і наша ковбаса. Білоруська на 10-15 грн дорожче, і за нею черга. Чому? Виявляється, Білорусь зуміла зберегти систему досить високої вимогливості стандартизації до своєї харчової промисловості, і якість продукції - вище", - сказав прем'єр-міністр України.

Читайте також:

Українцям в день можна їсти не більше тарілки борщу

Уряд пообіцяв українцям м'яса і молока

Половині українців грошей вистачає тільки на їжу

Екологічно чисті продукти в Україні купити неможливо

Донеччина готується до продовольчої автономії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: