Азаров: український авіапром врятує лише Росія

Прем'єр-міністр впевнений, що самостійно Україна не зможе розвивати авіабудівну галузь.

Співробітництво з Російською Федерацією дасть змогу врятувати українську авіаційну промисловість, заявив прем`єр-міністр України Микола Азаров.

Він підкреслив, що самостійно Україна не зможе розвивати цю галузь.

"Йдеться про те, чи буде промисловість наша авіаційна, чи буде вона взагалі існувати, чи не буде? Зуміємо ми самі її підняти, чи не зуміємо? Абсолютно очевидно, що не зуміємо, тому що за останні 10 років Україна побудувала всього лише три літаки", - сказав Азаров.

Він нагадав, що Україна поставляла двигуни для російських вертольотів. "Зараз Росія запроектувала будівництво свого вертолітного заводу, тобто заводу з виробництва вертолітних двигунів. Скажіть, будь ласка, нам після цього... закривати завод "Мотор Січ"?, - зазначив Азаров.

При цьому він повідомив, що переговори про співпрацю в галузі авіабудування ведуться і висловив переконання, що сторонам вдасться домовитися про спільне виробництво військово-транспортного літака.

"Ми вже ведемо серйозні переговори з цього приводу, ми домовимося про спільний випуск середньомагістральних літаків", - сказав прем’єр.

Він також підкреслив, що окрім авіабудування, планується розвивати співробітництво у галузі машинобудування, енергетики, розвитку транспортної інфраструктури.

Зокрема Азаров підтвердив, що ведуться переговори з російською стороною про будівництво транспортного переходу через Керченську протоку.

Нагадаємо, раніше російська Об'єднана авіабудівна корпорація (ОАК) і український концерн "Антонов" домовилися про створення управляючої компанії.

Єдина компанія займеться розширенням спільного виробництва і постачань в експлуатацію літака Ан-148 і його модифікацій, виробництвом літаків сімейства Ан-124 і літаків сімейства Ан-140, розробкою і проведенням сумісної маркетингової політики як на внутрішніх ринках, так і в світі.

Читайте також:

Росія поглинає український авіаконцерн "Антонов"

Росія прагне отримати авіабудування України в обмін на дешевий газ

Україна і Росія створили спільне авіаційне підприємство

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: