Азаров умовив МВФ укласти нову угоду

Місія МВФ завершила свою роботу в Києві. Наступного тижня фонд буде готовий передати українському уряду проект меморандуму.

Український уряд виступив з пропозицією укласти нову угоду про співпрацю з Міжнародним валютним фондом. Глава місії МВФ підтримав цю ідею і повідомив, що проект меморандуму буде готовий наступного тижня.

"Стара програма не включала питань реформування економіки, і тому якщо говорити про здійснення реформ протягом кількох років, то доцільно поставити крапку в старій програмі, і почати нову, з новим фінансуванням", - заявив прем'єр Микола Азаров під час зустрічі з керівником місії МВФ Атанасіосом Арванітісом, передає прес-служба уряду.

Азаров підкреслив, що якщо керівництво МВФ підтримує такий варіант, то Кабмін готовий до його реалізації.

Атанасіос Арванітіс, зі свого боку, висловив підтримку щодо підписання нової угоди про співпрацю з МВФ, яка б, за його словами, дала можливість Україні уже розпочати роботу з реалізації стратегічних реформ в економіці, банківській сфері.

Він відзначив значний поступ у взаєморозумінні сторін, досягнутий під час роботи місії з Міністерством фінансів, Міністерством палива і енергетики, а також значне покращення ситуації з планами виведення НАК "Нафтогаз України" на роботу без підтримки з державного бюджету.

"Ми вважаємо, що Міністерство фінансів на правильному шляху щодо покращення надходжень до бюджету та оптимізації витрат. МВФ готовий надати технічну допомогу для опрацювання заходів з покращення дисципліни надходжень, які враховують успішний світовий досвід", - заявив глава місії.

Арванітіс також зазначив, що МВФ підтримує намір уряду Азарова обмежити дефіцит бюджету в 2010 році шістьма відсотками.

1 квітня технічна місія МВФ завершила свою роботу в Києві. На думку керівника місії, наступного тижня МВФ буде готовий передати українському уряду проект меморандуму.

Читайте також:

МВФ заявив про прогрес у переговорах з Україною

Уряд пообіцяв МВФ оподаткувати розкіш

МВФ не дасть Україні кредит, доки дефіцит бюджету не скоротиться вдвічі

МВФ назвав три умови виділення кредиту Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: