Азаров: уряд не змінить рішення про підвищення цін на газ

Прем'єр спростував чутки про те, що уряд переніс реалізацію свого рішення про підвищення цін на газ в півтора рази з 1 серпня на 15 жовтня.

Прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив, що уряд не має наміру змінювати своє рішення про підвищення цін на газ для населення.

Відповідаючи на питання журналістів на брифінгу в Києві, він спростував чутки про те, що уряд переніс реалізацію свого рішення про підвищення цін на газ в півтора рази з 1 серпня на 15 жовтня.

"Рішення ніхто не переносив на 15 жовтня. Рішення про підвищення тарифів НКРЕ (Національна комісія регулювання електроенергетики) прийняла з 1 серпня. Ніхто цього рішення не міняв, не міняє і не змінюватиме, оскільки ця одна з ключових умов нашої угоди з Міжнародним валютним фондом", - підкреслив Азаров.

Він відмітив, що уся робота сьогодні "побудована на те, щоб до 1 вересня були нараховані субсидії в повному об'ємі усім, хто цього потребує".

"Ми думаємо не про імідж, не про вибори. Наводити лад, гладячи і роздаючи цукерки, неможливо. Ще раз підкреслюю: ми не хочемо зробити Україну банкротом, а її громадян батраками на усіх ринках праці", - заявив прем'єр.

Нагадаємо, НКРЕ своїми постановами від 13 липня збільшила з 1 серпня 2010 року на 50% відпускні ціни на природний газ для населення й ціну газу для підприємств теплоенергетики, що забезпечують опалення й гаряче водопостачання населення.

Читайте також:

Партія Тимошенко оскаржуватиме у суді підвищення тарифів на газ

Вода і тепло в Україні подорожчають на чверть

Уряд розрахував, на скільки зростуть комунальні тарифи

ВідеоАзаров: уряд не змінить рішення про підвищення цін на газ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: