Азаров віддав керівництво українським титаном людині Фірташа

До складу ДХК "Титан України" увійдуть державні пакети акцій у розмірі 100% ВАТ "Сумихімпром", ГАК "Титан", що здійснює корпоративне управління 50%+1 акція ЗАТ "Кримський титан" і Запорізького державного титаномагнієвого комбінату.

Кабмін ухвалив рішення про створення Державної холдингової компанії "Титан України". Її очолить Олександр Нечаєв, якого пов'язують з Дмитром Фірташем.

Раніше Нечаєв очолював контрольоване Фірташем ЗАТ "Кримський титан" на посаді голови правління. Інформацію про його призначення підтвердив голова правління "Сумихімпрому" Євген Лапін, якого в Кабміні готують на посаду першого заступника гендиректора холдингової компанії.

"Ці кадрові призначення будуть здійснені найближчими днями", - повідомило джерело в Мінпромполітики.

До складу ДХК "Титан України" увійдуть державні пакети акцій у розмірі 100% ВАТ "Сумихімпром", ГАК "Титан", що здійснює корпоративне управління 50%+1 акція ЗАТ "Кримський титан" і Запорізького державного титаномагнієвого комбінату після перетворення його у ВАТ.

Передбачалося, що Іршанський ГЗК і Вольногорський ГМК також з'являться в структурі державної компанії, 100% якої управлятиме Мінпромполітики. Але судові тяжби навколо цих об'єктів між Мінпромполітики і OstChem Ukraine (володіє Дмитро Фірташ, який через ЗАТ орендував ГЗКи до вересня 2009 р.) не дозволили завершити процес вливання підприємств у ГХК. У результаті "Титан України" існує поки лише на папері.

Читайте також:

Суд змусив Фірташа заплатити 2,3 млн за захоплення 124 гектарів землі

Кабмін відбирає ліцензію у підприємства Фірташа

Суд заарештував два заводи Фірташа

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: