Азаров вирішуватиме з Путіним "питання життя чи смерті"

Азаров поїхав у Москву домовлятися з Путіним про зниження ціни газу для України.

Сьогодні у Москві відбудеться зустріч прем'єр-міністра Микола Азаров з російським колегою Володимиром Путіним на якій буде розглянуте питання ціни газу для України.

Засідання комітету з питань економічного співробітництва російсько-української міждержавної комісії у Москві присвячене розгляду реалізації сторонами раніше досягнутих домовленостей і взятих на себе зобов'язань, повідомили у прес-службі уряду Росії. Зокрема, йтиметься про зменшення ціни на газ для України, запевнив заступник голови парламентської фракції Партії регіонів Михайло Чечетов.

"Газова петля душить нас. Азаров тепер з Путіним у Москві. Питання номер один, питання життя чи смерті – це питання ціни на газ. Країну поставили на межу банкрутства. Микола Янович все ж спробує переконати російську сторону, що раніше підписана формула утворення ціни на газ неадекватна у контексті наших політичних відносин", – наголосив регіонал.

Нагадаємо, що в понеділок, 6 червня, глава "Газпрому" Олексій Міллер заявив, що Росія не має наміру міняти формулу утворення ціни на газ для України і прив'язувати її до інших видів енергоносіїв

У свою чергу, Микола Азаров заявив, що під час своєї поїздки до Мосвки підніматиме питання зміни вартості транзиту російського газу українською територією.

"Раз у нас виросла ціна на газ, давайте компенсуйте нам ставки транзиту", - заявив український прем'єр.

Варто також відзначити, що транзит природного газу по території України в країни Європи і СНД в січні-травні 2011 року збільшився на 15,1% у порівнянні з аналогічним періодом 2010 року - до 50,365 мільярда кубометрів.

Як повідомлялося, ціна імпортного природного газу, що постачається російським "Газпромом" "Нафтогазу України" у другому кварталі збільшилася до 295,6 доларів за тисячу кубометрів. У третьому кварталі вона виросте до 350 дол. і в четвертому - 400 дол. за тисячу "кубів".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: