Азаров визнав, що доведеться підвищувати тарифи

Голова уряду зазначив, що для одномоментного різкого підвищення тарифів на енергоресурси і житлово-комунальні послуги нині відсутні. Тому підвищення відбуватиметься поступово.

Прем'єр-міністр Микола Азаров на засіданні Кабінету міністрів визнав, що Україні доведеться підвищувати тарифи.

За словами Азарова, підстави для одномоментного різкого підвищення тарифів на енергоресурси і житлово-комунальні послуги нині відсутні. Так, політик наполягає на поетапному підвищенні тарифів.

У свою чергу, перший віце-прем'єр Андрій Клюєв раніше заявляв, що уряд України сподівається уникнути в квітні ще одного підвищення ціни на газ для населення на 50%, яке передбачене в програмі співпраці з МВФ.

"На переговорах з Міжнародним валютним фондом (МВФ) ми наполягаємо на поетапному підвищенні, щоб не зірвати ріст економіки і підвищення купівельної спроможності населення", - підкреслив Азаров.

Нагадаємо, 25 грудня, Азаров заявляв, що в Україні на сьогодні немає гострої необхідності в невідкладному отриманні коштів чергового траншу Міжнародного валютного фонду.

Проте, вже другого лютого відмітив, що Україні потрібна підтримка МВФ в умовах невизначеності на світових ринках.

"Підтримка фонду в умовах невизначеності на світових ринках, спалахах кризових явищ для нас украй важлива", - відмітив чиновник.

Тоді Азаров пообіцяв, що держава захищатиме громадян в умовах підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги.

Раніше президент Віктор Янукович зажадав від уряду і місцевих керівників зваженої політики у сфері формування тарифів на житлово-комунальні послуги.

"Вимагаю від уряду і місцевої влади зваженої і справедливої політики в цій сфері (тарифи на жилкомуслуги, - ред.)", - сказав він, звертаючись до учасників засідання ради регіонів.

Читайте також:

Азаров не виключає перегляд умов співпраці з МВФ

Уряд поетапно підвищуватиме тарифи впродовж 2011 року

Азаров: влада захищатиме громадян перед високими тарифами

ВідеоАзаров визнав, що доведеться підвищувати тарифи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: