Азаров слідом за Майданом розкритикував Податковий кодекс

Керівник уряду заявив, що "в багатьох випадках" протести підприємців є обґрунтованими, оскільки розробники Податкового кодексу "провели недостатньо консультацій".

Прем'єр-міністр Микола Азаров вважає, що невдоволення фізичних осіб-підприємців Податковим кодексом обґрунтоване.

"Розробники провели недостатньо консультацій, недостатньо приділили увагу ось тій сфері, яка працює зараз на спрощеній системі оподаткування. Це викликало невдоволення, невдоволення в багатьох випадках обґрунтоване", - заявив Азаров в ефірі одного з телеканалів.

Прем'єр зазначив, що під час зустрічі із на Майдані Незалежності підприємцями-учасниками протесту всі претензії здебільшого стосувалися саме системи спрощеного оподаткування.

"І мені не зовсім зрозуміло, чому ті люди, які відпрацьовували ось ці питання на рівні наших експертів, не підійшли й недостатньо уважно вислухали людей, тому що те, що вони мені говорили, у мене не викликало питання і заперечення", - сказав Азаров.

Прем'єр додав, що, наприклад, він не розуміє, яким чином людина, яка працює на ринку, може використовувати касовий апарат в умовах мінусової температури.

Азаров заявив, що головною метою податкової реформи є створення стимулів для модернізації економіки, а не ускладнення життя підприємцям, які працюють за спрощеною системою оподаткування.

Як повідомлялося, 18 листопада парламент прийняв Податковий кодекс.

Прийняття Радою Податкового кодексу супроводжувалося багатотисячними протестними акціями підприємців не тільки в Києві, але й у низці інших регіонів.

27 листопада президент Віктор Янукович і прем'єр-міністр Микола Азаров відвідали наметове містечко підприємців, які протестують проти Податкового кодексу, на Майдані Незалежності в Києві.

Читайте також:

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: