Азаров вважає, що іноземні інвестори повертаються в Україну

Керівник уряду Азаров відзначив, що чистий приріст іноземного капіталу за 2010 рік виріс на 11,6% в порівнянні з 2009 роком.

Прем'єр-міністр Микола Азаров задоволений значним попитом на українські єврооблігації та відзначив тенденцію до повернення іноземних інвесторів в Україну. Про це він сказав, відкриваючи засідання Кабінету міністрів.

"Хорошим сигналом того, що світ визнає й позитивно оцінює нашу політику уряду, стало чергове розміщення єврооблігацій 16 лютого", - сказав Азаров.

Він нагадав, що Міністерство фінансів здійснило випуск єврооблігацій розміром 1,5 млрд доларів зі строком погашення через 10 років і процентною ставкою 7,95% річних.

На його думку, така ситуація склалася також завдяки позитивним тенденціям повернення інтересу до України іноземних інвесторів.

"Чистий приріст іноземного капіталу за 2010 рік становив майже 4,7 млрд доларів, що на 11,6% більше, ніж в 2009 році", - додав Азаров.

Прем'єр зазначив, що тільки за 2 півріччя 2010 року іноземні вкладення в економіку України вдвічі перевищили відповідний показник 2009 року.

Як повідомлялося, Україна продала іноземним інвесторам єврооблігації на 1,5 млрд доларів.

Наприкінці грудня 2010 року Україна продала іноземним інвестором єврооблігації на 500 млн доларів зі строком обігу 1 рік і дохідністю 6,7% річних.

Читайте також:

Янукович запросив закордонних інвесторів подивитися на роздягнених українок

Азаров порадив іноземцям не читати українських газет

Україною не цікавляться інвестори

ВідеоАзаров вважає, що іноземні інвестори повертаються в Україну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: