Азаров закликав Путіна не будувати газогін в обхід України

Азаров запропонував російським колегам замість будівництва газопроводу "Південний потік" дати гроші на модернізацію української труби.

Прем'єр-міністр Микола Азаров висловив сподівання на те, що Росія відмовиться від будівниутва обхідного газогону "Південний потік" на користь модернізації української газової системи.

"Я на кожній зустрічі з Путіним наводив аргументи, говорив, що "Північний потік ви почали будувати, а от Південний ще не почали." Наводив аргументи, розрахунки і говорив, що нерентабельно його будувати", - розповів Азаров.

"Рентабельно вкласти гроші в модернізацію нашої ГТС і приділити увагу надійному і відносно дешевому способу подачі газу в Європу", - додав він.

"Мені здається, що до нашого аргументу - я так обережно дуже кажу - почали дослухатися. Я не говорю, що є якісь рішення, у всякому разі, до наших аргументів почали прислухатися", - розповів він.

Азаров також нагадав, що потужність обхідних шляхів транспортування газу така, що "якщо вони будуть працювати в повному обсязі, то українська газотранспортна система не буде ефективна і стане нікому непотрібною".

Нагадаємо, на початку тижня президент РФ Дмитро Мєдвєдєв заявив, що росіяни не відмовляться від будівництва обхідних газопроводів "Південний потік" і "Північний потік".

У той же час, Україна, Росія та ЄС ведуть переговори про створення консорціуму для фінансування модернізації української газової труби. Крім того, Володимир Путін запропонував Україні об'єднати "Нафтогаз" із "Газпромом".

Читайте також:

Мєдвєдєв: Росія не відмовиться від газогонів в обхід України

Туреччина не дозволила у себе будувати газогін в обхід України

Україна почала вступ до "газового Євросоюзу"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: