Азаров запевнив пенсіонерів, що після реформи їхнє життя покращиться

Микола Азаров переконує, що після прийняття пенсійної реформи, життя пенсіонерів не погіршиться, а навпаки стане набагато кращим.

Микола Азаров
УНІАН
Азаров запевнив пенсіонерів, що після реформи їхнє життя покращиться
Пенсійна реформа жодним чином не торкнеться діючих пенсіонерів. Про це заявив прем'єр Микола Азаров в ефірі одного з українських телеканалів.

"Вони, звичайно, можуть взяти участь в обговоренні, але, в принципі, ні одна з норм Пенсійної реформи не погіршить їх ситуації і, навпаки, покращить життя діючих пенсіонерів", - зауважив прем'єр.

За його словами, пенсійна реформа торкнеться тих, хто лише планує вийти на пенсію, відтак уряд чекає на пропозиції під час обговорення насамперед з боку молоді та людей середнього віку.

"Якщо ми не будемо нічого робити, то пенсійна система обвалиться в найближчі 10 років однозначно", - додав Азаров.

Він також зауважив, що проблема пенсійної реформи полягає зовсім не в дефіциті Пенсійного фонду, а в розвитку економіки загалом.

Нагадаємо, Микола Азаров готовий відмовитись від підвищення пенсійного віку за підсумками громадського обговорення пенсійної реформи.

Як відомо, Україна зобов'язалася перед МВФ поступово підвищити пенсійний вік для жінок з 55 до 60 років.

Уряд вніс до парламенту законопроект 7455 "Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи". Документом, зокрема, встановлено поступове – до 2020 року – підвищення віку для виходу на пенсію жінок з 55 до 60 років, а з 2013 року впроваджується підвищення пенсійного віку для держслужбовців-чоловіків з 60 до 62 років, встановлюються обмеження термінів перебування на держслужбі .

Крім того, законопроектом пропонується підвищити нормативний стаж, необхідний для отримання мінімальної пенсії, з 20 років для жінок і 25 для чоловіків до 30 і 35 років відповідно. Максимальний розмір пенсійних виплат для всіх категорій громадян пропонується обмежити 12 прожитковими мінімумами для непрацездатних.

Читайте також:

Азаров поклявся не підвищувати пенсійний вік, якщо народ не захоче

Збільшення пенсійного віку для жінок допоможе надалі поліпшити забезпечення літніх людей експерт

Пенсійна реформа передбачає виплати вчителям і медикам

Янукович: пенсійна реформа буде "найважчою"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: