Азаров запропонував Австрії "вкластися" в українську трубу

Голова українського уряду зазначивв, що Україна виступає проти "Південного потоку", оскільки цей газопровід разом з проектом "Північний потік" "в два рази зменшить завантаження української ГТС.

Прем'єр-міністр Микола Азаров запропонував федеральному канцлеру Австрії Вернеру Файману вивчити можливість інвестування в модернізацію української газотранспортної системи (ГТС) як альтернативу будівництва "Південного потоку".

"Ми, безумовно, просили б австрійську сторону - я знаю про ваші переговори з російською стороною - про реалізацію проекту "Південний потік", - щоб ви, разом з тим, конструктивно поставитися до нашої ідеї - модернізації української ГТС в якості альтернативи", - сказав глава українського уряду, виступаючи на Віденському економічному форумі в понеділок у Відні (Австрія).

При цьому український прем'єр підкреслив, що модернізація південної мережі українських газопроводів для забезпечення постачань газу до Європи "у 20 разів менше" за вартістю, ніж реалізація проекту "Південний потік".

Він додав, що Україна виступає проти "Південного потоку", оскільки цей газопровід разом з аналогічним проектом "Північний потік" "в два рази зменшить завантаження нашої ГТС".

При цьому Азаров нагадав, що Україна запропонувала Росії та Євросоюзу вивчити можливості тристоронньої співпраці для модернізації української газотранспортної системи і висловив надію, що "консенсус з цього приводу відбудеться найближчим часом".

Читайте також:

Україна представить Європі варіант модернізації ГТС

Французи готові з Росією реконструювати українську трубу

Уряд перегляне заборону продавати український газогін

ВідеоАзаров запропонував Австрії "вкластися" в українську трубу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: