Азаров запропонував Китаю ключові економічні галузі України

Азаров пропонує Китаю "український плацдарм" в економіці. 

Прем'єр Микола Азаров запевняє Китай, що в Україні формується надзвичайно ліберальний інвестиційний клімат.

Про це він заявив в інтерв'ю китайському інформаційному агентству "Сіньхуа" та телекомпанії ССTV напередодні офіційного візиту до Китайської Народної Республіки.

Він підкреслив, що на тлі динамічного позитивного розвитку діалогу між Україною і Китаєм, перспективними для співробітництва є практично всі галузі економіки.

Розкрити перспективи і переваги цього співробітництва - головна мета участі Азарова у представницькому Боаоському економічному форумі.

"В Україні ефективно розташовувати виробництва, орієнтовані на випуск експортної продукції для Європейського Союзу, з яким ми ведемо переговори про створення зони вільної торгівлі. Це гарантоване отримання гарного прибутку", - цитує Азарова прес-служба уряду.

Азаров звернувся до китайських інвесторів з пропозицією в першу чергу вкладати капітали в ті галузі, де Україна створила серйозні податкові стимули і має невикористаний потенціал: авіакосмічну галузь, суднобудування, готельний бізнес, легку промисловість.

В свою чергу, китайські компанії мають конкурентні переваги в цих галузях і можуть перенести їх на "український плацдарм".

Як повідомлялось, рівень валового національного доходу Китаю в розрахунку на душу населення за паритетною купівельною спроможністю перевищив аналогічний показник України. За даними Світового банку, Київ провалився в яму світової економічної кризи, а Пекін її вдало перестрибнув. Тому українці зараз заробляють менше від бідних китайців.

Читайте також:

Українці стали біднішими за китайців

У Партії регіонів побачили в Азарові загрозу для держави

Янукович накричав на Азарова, бо Україну в світі вважають Тьмутараканню

Азаров не вірить, що українські продукти дорожчі за європейські

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: