Азаров: завдяки "Харківським угодам" українці їдять дешевий хліб та м’ясо

Азаров похвалився тим, що "Харківські угоди" стримують підвищення цін на ключові продукти харчування, зокрема м'ясо, хліб, макаронні вироби тощо.

Прем'єр Микола Азаров переконаний, що "Харківські угоди" "працюватимуть" і надалі. Завдяки їм на хліб і м’ясо ціни практично не зросли.

Такою тенденцією прем’єр відзначив позитив, який Україна здобула в результаті зниження ціни на газ на 100 доларів за тисячу кубометрів за цими угодами.

"Такі найважливіші продовольчі позиції, як наприклад, м'ясо, хліб, макаронні вироби - практично ціни не зросли. Вони у нас в Україні є значно нижчими, ніж в оточуючих нас країнах", - зазначив Азаров.

"Цей чинник багато в чому залежить від того, що нам вдалося укласти "Харківські угоди", вдалося знизити ціну на газ на значну суму. І тому я абсолютно переконаний, що ці угоди працюватимуть", - підкреслив прем'єр.

Він також повідомив, що Україна пропонує Росії у формулі розрахунку ціни на газ замість вартості газойля враховувати вартість вугілля. За словами Азарова, газойль в Україні практично не застосовується в якості палива.

Азаров також не став прогнозувати ціну на бензин на період до кінця літа 2011 року через "невизначене зростання ціни на нафту на основних ринках".

Читайте також:

Кава може подорожчати на 40%

В уряді заявили, що зарплати українців виросли на 7%

Ціни на овочі в Україні встановили новий рекорд

Життя в Україні дорожчає втричі швидше, ніж ростуть зарплати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: