Азаров заявив про досягнутий компроміс в переговорах з МВФ

Голова уряду зазначив, що переговори проходять "в дусі взаєморозуміння, довіри та конструктивного пошуку компромісів".

Уряду та представникам місії Міжнародного валютного фонду (МВФ) вдалося досягти компромісу щодо більшості пунктів проекту меморандуму про економічну та фінансову політику уряду України, який укладається в рамках чергового перегляду програми співробітництва України та МВФ.

Про це сьогодні зазначив прем'єр-міністр України Микола Азаров за результатами зустрічі з місією МВФ, яка завершує роботу в Україні, повідомляє прес-служба уряду.

Азаров зазначив, що переговори проходять в дусі взаєморозуміння, довіри та конструктивного пошуку компромісів.

У свою чергу, керівник місії МВФ Танос Арванітіс висловив задоволення динамікою переговорів: «Я думаю, що ми за останні дні досягли значного прогресу у переговорах і суттєво просунулися вперед. Ми погодили практично всі питання, які у нас були».

Як повідомлялося сьогодні, місія МВФ ухвалила рішення продовжити до вівторка, 15 лютого, переговори з урядом України про перегляд умов співпраці. Ця затримка може означати, що фонд згоден відкласти реалізацію найбільш соціально гострих ініціатив: пенсійну реформу і 50-відсоткове подорожчання газу.

Нагадаємо, місія МВФ приїхала до України 1 лютого для зустрічей з владою і проведення переговорів щодо другого перегляду програми співпраці України і МВФ. 1 лютого керівник місії МВФ Танос Арванітіс відзначив успіх України у виконанні показників, передбачених програмою stand-by.

Читайте також:

МВФ продовжив переговори з Україною

Україна пустить чверть доходів на виплату боргів

Бойко: всупереч вимогам МВФ газ для населення не подорожчає

ВідеоАзаров заявив про досягнутий компроміс в переговорах з МВФ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: