Азаров заявив, що гроші МВФ на сьогоднішній день Україні не потрібні

Прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що в Україні наразі не має проблем, які потребували би залучення кредитних коштів МВФ.

Україна на сьогоднішній день не має нагальної потреби у черговому транші МВФ, заявив прем'єр-міністр Микола Азаров.

Коментуючи заяву МВФ про те, що візит місії перенесено з кінця серпня на другу половину жовтня, Азаров зазначив: "Вчорашня заява МВФ говорить про те, що співпраця не просто продовжується, а активно розвивається. Реальна ситуація полягає в тому, що міністр фінансів і міністр палива та енергетики, заступник НБУ провели переговори з МВФ і домовилися, вони визначили як виконується програма і намітили терміни приїзду місії. Місія приїде для коригування та аналізу виконання програми".

"Абсолютно чесно сказав Янукович про те, що програма виконується. Виникає питання, він (транш) нам потрібен зараз? Я відповідаю за фінанси країни, я відповідаю - не потрібен. Для чого я буду збільшувати зовнішній державний борг, для чого, хто мені може відповісти? Для чого я буду погіршувати параметри країни на міжнародних ринках і залучати ці 2-3 мільярди?", - сказав очільник уряду.

За його словами важливим аспектом у питанні кредиту МВФ є те, що позичені кошти йдуть не в бюджет і не на фінансування дефіциту бюджету, а на збільшення валютних ресурсів країни, на підтримку стабільності.

"У нас хіба є проблеми якісь? Гроші нам зараз, ще раз кажу, не потрібні. Якщо вони будуть потрібні, ми поїдемо у Вашингтон, поставимо певні умови, виконаємо ці умови і отримаємо транш. Ніяких перешкод для цього не існує", - резюмував прем'єр-міністр.

Нагадаємо, МВФ переніс візит своїх експертів до України з кінці серпня на кінець жовтня.

Читайте також:

МВФ переніс візит до Києва на кінець жовтня

Кабмін розраховує отримати подвійний транш МВФ

Експерт МВФ: Україна має великі потреби у фінансуванні на наступний рік

Україна не отримає нового траншу МВФ у поточному році

ВідеоАзаров заявив, що гроші МВФ на сьогоднішній день Україні не потрібні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: