Азаров заявив, що українці багатіють

Реальні доходи населення в Україні підвищуються. Про це сьогодні перед початком засідання уряду сказав Прем'єр-міністр України Микола Азаров.

Прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив, що реальні доходи населення в Україні підвищуються.

За його словами, кількість пенсій розміром до 800 грн в країні скоротилась вдвічі. Реальні доходи населення в Україні підвищуються. Натомість, кількість пенсій, розмір яких досягає 1 000 грн, зросла приблизно в три рази. Реальна середня заробітна плата збільшилась на 10,2%, запевнив прем'єр.

Проте, зазначив він, інфляційні процеси на ринку продуктів харчування та пального потребують особливої уваги з боку уряду.

"Ми розуміємо, що людям зараз не легко і кожна копійка в сім'ї на рахунку. Тому захист доходів громадян від необґрунтованого підвищення цін на продукти харчування і пальне, від здирництва за різного роду довідки та адміністративні послуги, від росту вартості транспортних послуг, тарифів зв'язку і медикаментів, тобто щоденних витрат – це постійне першочергове завдання уряду", – наголосив Азаров.

Нагадаємо, що експерти прогнозують здорожчання основних продуктів харчування за підсумками 2011 року на 50%. Фактори подорожчання - зростання цін на паливо, нові норми Податкового кодексу і втручання держави в аграрний ринок країни.

Читайте також:

Азаров: в Україні дешевші продукти, ніж в країнах-сусідах

БЮТ: Азаров занизив реальні темпи інфляції майже уп'ятеро

Кілограм китайської гречки коштуватиме українцеві 19 гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: