Азаров заявив, що його Кабмін не купив жодної дорогої машини

Азаров: За півтора року уряд України не закупив жодної дорогої машини, практично ні копійки не витратив на ремонт.

Прем'єр-міністр Микола Азаров заперечує здійснення дорогих державних закупівель для потреб Кабінету міністрів, міністерств і відомств.

Про це він сказав, коментуючи інформацію, яка з'явилася в ЗМІ, про закупівлю лісництвами портретів президента Віктора Януковича і державних гербів на суму 15 млн гривень.

"За півтора року уряд України не закупив жодної дорогої машини, практично ні копійки не витратив на ремонт, але продовжує мусуватися якась інформація, що абсолютно не відповідає дійсності", - сказав прем'єр.

Він закликав журналістів перевіряти таку інформацію до того, як її оприлюднити. За словами прем'єра, величезна кількість інформації має явно провокаційний характер.

"Наприклад, якісь позолочені телефони. Звісно, в апараті Кабінету міністрів негайно здійснюється перевірка і з'ясовується, що ніяких позолочених телефонів ніхто не купував.

Точно так само з'являється якась інформація, що десь закуплена якась нечувана кількість портретів. Та ніхто ніяких портретів не закуповував! Давайте не будемо відволікатися на таку нісенітницю", - зазначив він.

Нагадаємо, раніше у ЗМІ з'явилася інформація про закупівлю Державною адміністрацією залізничного транспорту "Укрзалізниця" 112 мобільних телефонів Nokia 6700c Gold на суму 328 тис. гривень.

Пізніше "Укрзалізниця" спростувала інформацію про таку закупівлю, а також про те, що телефони цієї моделі мають позолочені корпуси.

Як повідомлялось, Державне підприємство "Дніпропетровський регіональний державний науково-технічний центр стандартизації, метрології та сертифікації" взяло в лізинг автомобіль Lexus RX450h High Luxury за 676 897,63 грн.

Як повідомлялось, за словами президента Віктор Януковича щороку українські чиновники розкрадають на держзакупівлях, як мінімум, 20 мільярдів гривень.

Читайте також:

"Укрзалізниця" за бюджетні гроші закупила позолочені мобілки

Чиновники відмивають на тендерах 7 мільярдів бюджетних доларів на рік

Ревізори оцінюють збитки від держзакупівель в 10 мільярдів

"Енергоатом" накупив автомобілів на 1,5 мільйона

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: