Азаров зізнався, що не знає, як знизити ціну бензину

"Що ми можемо зробити, коли в нас понад 60% бензину закордонного виробництва та дуже мала частка палива, виробленого з української нафти?"

Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час зібрання депутатів від Партії регіонів усіх рівнів заявив, що на сьогоднішній день уряд не має важелів для зниження вартості бензину.

"Але, що ми можемо зробити, коли в нас понад 60% бензину закордонного виробництва та дуже мала частка палива, виробленого з української нафти? От якби частка палива з вітчизняної сировини в нас була десь 70%, то була би зовсім інша справа. Тому говорити про це(немотивоване подорожчання бензину - Ред.) дуже некоректно",- зазначив керівник уряду, нагадавши, що Кабмін домовився з нафтотрейдерами про ціни на паливо на рівні 9,5 гривеньлітр.

Він також нагадав, що вартість бензину за кордоном у кілька разів перевищує вітчизняну. Про те, що за кордоном і зарплати населення у декілька разів вищі від українських, Азаров промовчав.

За словами прем'єра для здешевлення вартості бензину необхідно нарощувати потужності з видобутку української нафти. Однак для того, щоб збільшити об'єми її добування, необхідно щонайменше 10 мільярдів доларів.

Читайте також:

Міненерго обіцяє, що бензин скоро подешевшає

За дорогий бензин по всій Україні заплатять три мережі АЗС

Українські АЗС виявились найприбутковішими у світі

Україну може накрити бензиновий дефіцит

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: