Азаров: злиття "Нафтогазу" і "Газпрому" не буде

Азаров задоволений родовищами газу, на основі яких може бути створене українсько-російське СП, але виключив злиття двох газових компаній.

Прем'єр-міністр України Микола Азаров виключив можливість злиття "Нафтогазу" і "Газпрому".

В той же час Азаров вважає, що запропоновані російським "Газпромом" для спільної розробки родовища газу в Астраханській області і на півострові Ямал можуть стати основою для створення СП двох газових компаній.

"Хороші родовища. Якщо на основі цих родовищ мова буде йти про створення СП і обмін активами, я думаю, що можна буде домовитися ", - сказав український прем'єр.

На думку російської сторони, створення спільного підприємства з України може стати першим етапом на шляху до об'єднання "Газпрому" і "Нафтогазу".

Раніше Кабмін підтримав ініціативу про те, щоб запропонувати Верховній раді внести зміни до закону "Про трубопровідний транспорт".

Міністерство запропонувало внести зміни в статтю 7, яка забороняє реорганізацію і приватизацію української газотранспортної системи. Зміни дозволять внести в майбутнє спільне підприємство з "Газпромом" українську газопровідну систему, повідомили джерела.

Читайте також:

"Нафтогаз" набере кредитів на мільярд

Споживачі заборгували "Нафтогазу" майже 5 мільярдів

Уряд "влив" у "Нафтогаз" майже 6 мільярдів

"Газпром" і "Нафтогаз" створять СП до кінця року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: