Азаров знайшов спосіб уникнути корупції

Голова українського уряду заявив, що добиватиметься створення єдиної інформаційної бази податкової та митної служб.

Прем'єр-міністр України Микола Азаров вважає, що в Україні необхідно створити єдину інформаційну базу митної та податкової служб України, яка дозволить уникнути корупції, а також створить умови для швидшого відшкодування податку на додану вартість.

Про це він заявив сьогодні в ході зустрічі з делегацією Міністерства фінансів Грузії.

"Ми добиваємося, щоб було створено єдину інформаційну базу податкової та митної служб", – сказав Азаров у ході розмови з начальником служби доходів Мінфіну Грузії Георгі Цхакая.

Разом із тим, Цхакая повідомив, що митні служби Грузії та України вже підписали договір про співпрацю й обмін інформацією, що дозволить українській стороні детальніше вивчити й у разі потреби застосовувати досвід, накопичений Грузією у сфері організації роботи митної служби.

Нагадаємо, згідно з соціологічними дослідженнями майже 70% українців хоча б раз у житті давали хабарі.

Більше половини українців вважають, що в нашій країні за гроші можна купити рішення суду (58,7%), депутатський мандат (56,7%) і звільнення від кримінальної відповідальності (55,4%). На думку 30,5%, за гроші можна купити в Україні життя чи свободу іншої людини.

В той же час, Україна зайняла 134 місце за рівнем корупції серед 178 країн світу в рейтингу за 2010 рік, підготовленому глобальною антикорупційною неурядовою організацією Transparency International.

Читайте також:

Україна опинилася на 134 місці в світі за рівнем корупції

Янукович пообіцяв "чикнути" кишені корупціонерів

Україна найгірше в Європі бореться з корупцією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: