Азаров знову пообіцяв українцям стабільну гривню

Прем'єр-міністр Микола Азаров переконує, що в України є ресурси та економічний потенціал, які забезпечать міцність гривні навіть на етапі виходу з кризи.

Прем'єр-міністр Микола Азаров запевняє, що фінансових потрясінь в Україні не буде, не зважаючи на події у США. Про це він сказав на засіданні уряду.

"Я хочу запевнити наших громадян: фінансових потрясінь в Україні не буде. Незважаючи на наміри деяких політиків навмисне підігріти тривожні настрої в суспільстві, уряд разом з Національним банком твердо контролює ситуацію".

"Ще раз підкреслюю – громадяни України і бізнес можуть повністю розраховувати на фінансову стабільність, стабільність національної валюти. У нас є ресурси та економічний потенціал, які забезпечать міцність гривні навіть на етапі виходу з кризи", - додав він.

Як відомо, у вівторок американський сенат більшістю голосів схвалив законопроект, що підвищує максимально допустимий рівень державного боргу США.

Це дозволить країні уникнути дефолту, який міг би завдати серйозної шкоди не тільки американській, а й глобальній економіці.

Нагадаємо, ще у вівторок, 2 серпня, під час робочого візиту до Вінницької області глава уряду заявив, що для забезпечення стабільності гривні необхідне формування позитивного сальдо поточного рахунку платіжного балансу.

За його словами, зараз Україна купує товарів більше, ніж продає, що створює загрозу фінансової нестабільності. На думку Азарова, формування позитивного сальдо забезпечить постійний приплив у країну іноземної валюти і гарантує стабільність гривні.

Читайте також:

Азаров визнав, що стабільність гривні знаходиться під загрозою

Друга хвиля кризи може "потопити" гривню

Українські бізнесмени очікують девальвацію гривні

Президент запевнив, що гривня буде стабільною

ВідеоАзаров знову пообіцяв українцям стабільну гривню

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: