Азаров: зростання економіки в 2011-му є об'єктивним і реалістичним

Голова уряду зазначив, що за оптимістичним сценарієм, ріст валового внутрішнього продукту в 2011 році повинен скласти 6%.

Показники росту валового внутрішнього продукту на 2011 рік абсолютно зважені і об'єктивні, заявив прем'єр-міністр Микола Азаров.

Голова уряду відмітив, що, згідно з оптимістичним сценарієм, ріст валового внутрішнього продукту в 2011 році повинен скласти 6%, при тому, що 2010 рік країна закінчила з показником в 5%. Азаров також нагадав, що в держбюджеті-2011 закладений мінімальний показник економічного росту на рівні 4,5% ВВП. За словами прем'єра, Кабмін дуже чітко і ретельно вивіряв кожну цифру в бюджеті, щоб зробити основний фінансовий документ країни реалістичним і здійсненним.

"Коли ми зі Всесвітнім банком, з Міжнародним валютним фондом, з іншими експертами вважаємо, на які показники ми можемо вийти, повірте мені, дебатується кожна десята відсотка, тому що кожна десята відсотка ВВП - це прибутки бюджетів усіх рівнів" – додав Азаров.

Нагадаємо напередодні Нового року голова уряду гарантував українцям, що наступний рік буде економічно і фінансово кращим.

"Те, що зросте зарплата, зростуть пенсії, виросте рівень соціального захисту наших людей - це однозначно, можна говорити твердо і переконано. Безумовно, економіка виросте", - пообіцяв він.

Читайте також:

Азаров побажав українцям оптимізму та щастя у Новому році

Інфляція у 2010 році склала менше 9%

Янукович вилаяв Азарова за столичний бюджет

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: