Азаров звинуватив пресу у падінні гривні і подорожчанні продуктів

На зустрічі з блогерами Микола Азаров заявив, що причиною падіння гривні є негативні новини в газетах і на телеканалах.

У вівторок, 4 жовтня, прем'єр-міністр Микола Азаров провів зустріч з представниками українського інтернет-простору. В ході дискусії Азаров розповів про публікацію в одному українському виданні, де, з його слів, журналіст розповідав про причини падіння гривні.

При цьому Азаров не став аналізувати, наскільки правий або неправий був журналіст у своїй статті, проте сам факт публікації подібного змісту, за словами очільника уряду, вже б'є по гривні, пише Дело.

"Найбільший вплив на стабільність гривні робить інформаційний простір. Ось наш глядач включає телевізор і що бачить? Пожежа, повідомлення про те, що хтось отруївся, хтось помер, говорять, що дорога погана, уряд поганий і увесь поганий. Це серйозний факт, що ускладнює ситуацію зі стабільністю гривні. Чим менше ми говоримо про обвал, тим менше він вірогідний", - сказав Микола Азаров.

Прем'єр вважає, що погані новини негативно впливають на розвиток країни, у зв'язку з чим закликав журналістів зосередитися на критиці роботи уряду.

"Давайте краще лайте Азарова з ранку до вечора, наводьте приклади по прем'єр-міністрові, по уряду, тоді народ звикне. Але створювати обстановку невпевненості в країні не можна", - сказав Азаров.

До теми "поганих новин" Азаров вже не раз звертався. На думку прем'єра, погані новини є першопричиною низької народжуваності в країні, відтоку інвестицій і підвищення цін на основні продукти харчування.

Нагадаємо, сторінка прем'єр-міністра Миколи Азарова в соціальній мережі Facebook, яка за його словами, користується великою популярністю, заповнена повідомленнями від штучно створених профайлів, так званих "ботів".

Читайте також:

Азаровим у Facebook цікавляться тільки боти

Азаров пожалівся блогерам, що не може завжди казати правду

Сторінка Тимошенко у Facebook стала найпопулярнішою серед політиків

Азаров на Facebook похвалився, як помочив руки в Світязі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: