Азарову підсунули картоплю за 3,50 і гречку за 8 гривень

Микола Азаров розповів, як він приїхав на Печерський ринок, "і, напевне, збіг такий, що там і картопля була по 3,5 грн, і гречка - по 8 грн. Жодних черг, усе було чудово".

Прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що він не зміг оцінити реальну цінову ситуацію на ринку продовольства, відвідавши ярмарок сільськогосподарських продуктів у Печерському районі Києва 18 вересня.

"Я приїхав на Печерський ринок, і, напевно – збіг такий, що там, куди я приїхав, і картопля була по 3,5 грн, і гречка - по 8 грн. Жодних черг, усе було чудово", - сказав Азаров.

"Я подякував тим, хто брав участь в організації цієї роботи. Однак, коли повернувся до свого кабінету, мені поклали (на стіл – прим. ред.) зовсім іншу довідку - яка реальна ситуація по всіх ярмарках Києва. У підсумку - два керівника департаментів Міністерства аграрної політики були того ж дня звільнені з роботи", - резюмував прем'єр.

"Ось на такі жорсткі заходи доводиться йти, бо не вибудувана ще система, що дозволяє вирішувати завдання ажіотажного попиту", - додав він.

При цьому Азаров запевнив, що урядові вдасться нормалізувати ситуацію на ринку і не допустити необґрунтованого підвищення цін, тим паче, що врожай і запаси зерна пшениці і гречки, картоплі й цукру достатні, щоб забезпечити внутрішній ринок цими продуктами, не імпортуючи їх.

Зазначимо, що у торгових мережах і на ринках Києва вартість гречки і картоплі – на 50-70% вище тієї ціни, за якою ці продукти пропонували Азарову на згаданому ярмарку.

Читайте також:

Гречка, як чинник української політики: Политическая каша

Подорожчання гречки в поглядах аналітиків: Власть впрыгнула в гречку

В Україні картопля стає дефіцитом

У ПР звинуватили ДАІ в подорожчанні картоплі

Молоко до кінця року подорожчає на 15%

Азаров заспокоїв українців: гречки вистачить усім

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: