Азарову рекомендують допомагати з житлом спочатку "перспективним" українцям

Дата публікації
Перегляди
2695
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Азарову рекомендують допомагати з житлом спочатку "перспективним" українцям

Азаров пообіцяв вирішити питання з житлом за 10 років

Сім'ї з високим доходом не допустять до програми доступного житла.

У Державному фонді сприяння молодіжному житловому будівництву переконані, що поліпшення житлових умов потребують в першу чергу ті сім'ї, які "мають перспективу з точки зору демографії" і будуть народжувати дітей.

"Це частина державної політики, за рахунок наших з вами податків потрібно підтримувати ті сім'ї, які є перспективними для держави, це соціально справедливо", - сказав голова відомства Леонід Рисухін, пише Gazeta.ua.

Він також підкреслив, що доступ до таких програм не повинні мати сім'ї з високим рівнем доходів.

"І вже держава визначилась у цьому напрямку. За програмою доступного житла державну допомогу можуть отримати сім'ї, які мають дохід, що не перевищує п'ятикратного розміру середньої заробітної плати по відповідному регіону", - сказав Рисухін.

Нагадаємо, раніше прем'єр Микола Азаров заявив, що проблему з нестачею доступного житла для українців необхідно вирішити за 10 років.

Для цього, за словами глави уряду, в Україні необхідно будувати двокімнатні квартири економного варіанту розміром 50 квадратів і з вартістю метра на рівні 500 доларів.

За його словами, вартість такої нерухомості становитиме близько 200 тис. грн (25 тис. дол.). Саме такі квартири держава могла би кредитувати під 2% річних, і саме такі квартири могли би стати доступними для громадян із невисокими середніми доходами.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2695
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація