Азербайджан спростував наявність договору з Україною про постачання нафти

Азербайджан не підтвердив факту наявності довгострокової угоди з українською стороною, що передбачає гарантії постачань.

Жоден із опитаних представників азербайджанської сторони ні в Баку, ні в Женеві, де знаходиться трейдинговий підрозділ національної нафтової компанії Азербайджану Socar, не підтвердив факту наявності довгострокової угоди з українською стороною, що передбачає гарантії постачань.

"Мова йде про спотові операції, українські колеги платять солідну премію", - повідомив на умовах анонімності азербайджанський трейдер.

Нагадаємо, що раніше під час прес-конференції за участю представників підприємств "Привата" – "Укртатнафти", "Ексимнафтопродукту" (нафтоперевалочний комплекс в Одесі) і "Укртранснафти" було заявлено про укладення річного (з можливістю пролонгації) договору з азербайджанськими нафтотрейдерами.

Також, як повідомлялося, посол України в Туреччині Сергій Корсунський заявив, що обхідні труби не дозволять обійтися без України у контексті забезпечення транзиту газу до Європи.

"Навіть якщо уявити, що всі російські "потоки" побудовані, потреба Європи у газі на той час буде така, що Україна, поза сумнівом, збереже за собою статус основного транзитера", - зазначив він.

Читайте також:

Європа не зможе обійтися без української ГТС

Газопровід "Південний потік" пройде через Туреччину

Росія імітує міжнародну підтримку "Південного потоку", щоб вплинути на Україну

Французи підтвердили переговори щодо "Південного потоку" з РФ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: