Азербайджан продаватиме більше нафти Україні

Президент Азербайджану підкреслив, що в перспективі через територію Азербайджану на українські ринки може поставлятися нафта сусідів цієї країни, розташованих на східному узбережжі Каспійського моря.

Азербайджан планує збільшувати обсяги поставок нафти в Україні. Про це повідомив президент Азербайджану Ільхам Алієв .

"Ми вже збільшили постачання нафти в Україні ... у цьому році, ще рік не закінчений, більше мільйона тонн азербайджанської нафти було поставлено на ринки України. І ми розраховуємо в майбутньому нарощувати обсяги постачань", - сказав Алієв на спільній з президентом Януковичем прес-конференції.

Алієв пояснив такі наміри планами Азербайджану на збільшення рівня видобутку азербайджанської нафти.

Він також підкреслив, що в перспективі через територію Азербайджану на українські ринки може поставлятися нафта сусідів цієї країни, розташованих на східному узбережжі Каспійського моря.

"І цей проект також сприятиме більш повній інтеграції країн регіону Чорноморського та Каспійського. І тим самим ми створимо ще один дуже надійний енергетичний коридор, який буде пов'язувати Каспійське море, дуже багате енергоресурсами, з ринками Україні, з ринками Європи", - сказав він , додавши, що це буде широкомасштабне енергетичне співробітництво, "приносить усім користь".

У свою чергу Янукович зазначив, що всі наступні кроки Україні будуть спрямовані на заповнення нафтопроводу Одеса - Броди і пуск його в аверсному режимі.

"Всі наступні наші кроки будуть спрямовані на те, щоб наповнити нафтопровід Одеса - Броди і запустити його в аверсному режимі", - підкреслив український президент.

Як повідомлялося, напередодні Росія парафувала угоду з Україною про транзит нафти.

Читайте також:

У Київ прибув президент Азербайджану

Україна і Росія домовилися про транзит нафти

Росія запропонувала Білорусі найгірший варіант по нафтовим митам

Україна збільшить поставки каспійської нафти

ВідеоАзербайджан продаватиме більше нафти Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: