Азербайджанська нафта постачатиметься в Україну з квітня 2011 року

Нафта буде танкерами поставлятися в Одесу, і транспортуватися до Бродів нафтопроводом Одеса-Броди, а до західноукраїнських НПЗ - нафтопроводом "Дружба".

Постачання азербайджанської нафти в Україну почнуться у квітні 2011 р. Про це журналістам заявив заступник міністра енергетики та вугільної промисловості Ігор Кірюшин.

"Одним із західноукраїнських заводів вже підписано угоду про постачання азербайджанської нафти від 1,5 до 3 млн т на рік", - заявив Кірюшин.

За його словами, планується постачання азербайджанської нафти на нафтопереробні заводи "Нафтохімік-Прикарпаття" (Івано-Франківська обл.) та "Галичина" (Львівська обл).

При цьому, за словами Кирюшина, азербайджанська нафта буде танкерами поставлятися в Одесу, і транспортуватися до Бродів нафтопроводом Одеса-Броди, а до західноукраїнських НПЗ - однієї з ниток нафтопроводу "Дружба".

Нагадаємо, міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Бойко заявляв, що Азербайджан пропонує постачати України до 8 млн т нафти.

У свою чергу, міністр промисловості і енергетики Азербайджану Натік Алієв заявляв, що Азербайджан може поставляти в Україні 5 млн т нафти і 5-7 млрд куб. м зрідженого газу.

Він нагадав, що за 9 місяців 2010 р. Азербайджан поставив в Україну 160 тис. т. нафтопродуктів та понад 1 млн т сирої нафти, що в 5 разів більше в порівнянні з 2008 р.

Як повідомлялося раніше, почалися постійні постачання азербайджанської нафти по трубопроводу Одеса - Броди через Україну до Білорусі для Мозирського нафтопереробного заводу.

Читайте також:

Азербайджанська нафта потекла до Білорусі через Україну

Росія залишила Європу та Україну без азербайджанського газу

Одеса-Броди качатиме нафту в Білорусь до 2013 року

ВідеоАзербайджанська нафта постачатиметься в Україну з квітня 2011 року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: