Азербайджанська нафта потекла нафтопроводом "Одеса-Броди" на українські НПЗ

Через нафтопровід "Одеса-Броди" на українські НПЗ почали перекачувати азербайджанську нафту.

ВАТ "Укртранснафта" розпочало прокачування нафти марки Azeri Light нафтопроводом "Одеса-Броди" у проектному аверсному напрямку для західноукраїнських НПЗ.

Про це повідомила прес-служба Міністерства енергетики і вугільної промисловості.

У відомстві поінформували, що днями до Одеси прибув танкер із 80 тис. т азербайджанської нафти, призначеної для переробки.

Протягом травня 2011 року на ВАТ "Нафтохімік Прикарпаття" у Івано-Франківській області та ВАТ "НПК-Галичина" у Львівській області буде поставлено 60 тис. т та 20 тис. т нафти відповідно.

"Постачання легкої нафти дозволить збільшити завантаження українських нафтотранспортних потужностей, зокрема, нафтопроводу "Одеса-Броди" та забезпечити безперебійну роботу НПЗ України", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, під час візиту у квітні 2011 року президента Віктора Януковича до Азербайджану були досягнуті домовленості про постачання на територію України азербайджанської нафти.

У січні 2011 року у Давосі міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Бойко та його азербайджанський колега Натік Алієв підписали Угоду між урядами України та Азербайджану про заходи з розвитку співробітництва у сфері транспортування нафти територією України.

Читайте також:

Власники НПЗ домовилися з Кабміном про збільшення обсягів переробки нафти

Україна хоче качати більше нафти в обхід Росії

Білорусь відмовилась від нафтопроводу "Одеса-Броди"

Попит на нафту впав через високі ціни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: