Азії загрожує транспортна криза

До повномасштабної транспортної кризи в секторах повітряних і морських перевезень в Азії та інших регіонах може привести спад в світовій економіці.

Найбільші компанії галузі обговорюють скорочення робочих місць і виведення частини повітряних і морських судів з експлуатації, оскільки об'єми вантажоперевезень знижуються у зв'язку з ослабленням попиту, а вартість фрахту опустилася до того рівня, коли ряд перевізників працює збитково.

Одним з показників серйозності положення галузі стала заява сінгапурської Neptune Orient Lines Ltd. про скорочення 1 тисячі робочих місць (9% персоналу), зняття з експлуатації своїх судів і закритті головного офісу в США. Ці заходи повинні допомогти компанії заощадити 200 мільйонів доларів протягом 2009 року - інакше їй загрожує банкрутство.

"Негативні умови на ринку є безпрецедентними за всю історію нашої галузі, - відзначив глава Neptune Orient Рон Уїддоус, - те, що ми бачимо зараз, виходить за рамки звичайно циклічного спаду".

Найрізкіше скорочуються вантажоперевезення в Азії і ввезення товарів до Азії, зокрема у зв'язку з охолоджуванням попиту на суховантажі (наприклад, залізняк і вугілля) в Китаї.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: