"Азовсталь" отримав негативний прогноз

ВАТ "Металургійний комбінат "Азовсталь" потрапив до списку CreditWatch з негативним прогнозом.

Рейтингова служба Standard & Poor's помістила довгостроковий кредитний рейтинг "В" ВАТ "Металургійний комбінат "Азовсталь" до списку CreditWatch з негативним прогнозом після аналогічної дії щодо рейтингів України.

Згідно з повідомленням служби, в той же час рейтинг пріоритетного незабезпеченого боргу "В-" (випуск здійснений Azovstal Capital B.V.) поміщений до списку CreditWatch з негативним прогнозом. Рейтинг очікуваного рівня відшкодування боргу після дефолту залишений без зміни на рівні "5", що відображає очікування помірного відшкодування боргу (10-30%) кредиторам за пріоритетним боргом у разі дефолту.

"Приміщення рейтингів до списку CreditWatch відображає наше занепокоєння з приводу можливого впливу економічної ситуації, що погіршується, в Україні на показники кредитоспроможності "Азовсталі", зокрема на її ліквідність. Рейтинги будуть виведені зі списку CreditWatch протягом наступних двох тижнів у зв'язку з рейтинговою дією відносно уряду України. Ми аналізуватимемо вплив, який ця дія може надати на показники ліквідності "Азовсталі" і здатність компанії продовжити кредитні лінії торгового фінансування від західних банків", - відзначив кредитний аналітик Standard & Poor's Андрій Ніколаєв.

Рейтинг компанії за зобов'язаннями в іноземній валюті буде обмежений оцінкою ризику перекладу і конвертації валюти, проте він не обов'язково стримуватиметься суверенним рейтингом за зобов'язаннями в іноземній валюті.


Читайте також:

Курс євро до долара впав у вівторок до мінімуму за 10 тижнів

Fitch знизив рейтинги Києва, Одеси і Харкова

"Нафтогаз" втрачає рейтинги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: