Бахтєєва за обов'язкове медичне страхування

Введення обов'язкого медичного страхування може вирішити проблеми якісного медобслуговування та фінансового забезпечення української медицини.


Голова Комітету Верховної ради 5-го скликання з питань охорони здоров`я Тетяна Бахтєєва впевнена, що обов`язкове медичне страхування громадян дозволить вирішити проблему якісного медичного обслуговування населення, а також соціального і матеріально-технічного забезпечення медичних установ і персоналу. 

Як повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров`я України, про це Бахтєєва заявила сьогодні в Києві на засіданні Національної ради з питань протидії туберкульозу і СНІДу. 

На її думку, такий підхід "дозволить вирішити питання альтернативних джерел фінансування медицини, що забезпечить гідну винагороду за працю медичним працівникам з одного боку, а також якісну і доступну медичну допомогу пацієнтам з другого боку". 

Бахтєєва вважає, що Нацрада повинна “не популяризувати вже існуючий законопроект", а давати конкретні пропозиції щодо його подальшого вдосконалення та оптимізації. 

У контексті сказаного вона підкреслила, що сьогодні на державному рівні "вкрай необхідно законодавчо врегулювати питання захисту прав медпрацівників і пацієнтів, а також вникнути в конкретні проблеми медицини кожного регіону".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: