Балчун про завершення контракту з "Укрзалізницею": Ми готуємось до звіту

Майбутнє керівника потужного державного підприємства визначить Кабмін.

Очільник "Укрзалізниці" Войцех Балчун уже тиждень працює без підписаної з українським урядом угодою. У понеділок він прокоментував ситуацію, що склалася, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Польський реформатор провів брифінг з очільницею Міністерства охорони здоров'я Уляною Супрун. Чиновники підписали меморандум, за яким, відомчі лікарні "Укрзалізниці" відтепер будуть лікувати не лише залізничників, а й звичайних людей.

Також Балчун констатував, що продовження контракту нині залежить від Кабінету міністрів. Уже незабаром його запросять на урядове засідання, де заслухають доповідь, за підсумками якої підпишуть або не підпишуть нову угоду. "І про контракт. Усе буде так, як заявляв прем'єр. Ми готуємось до звіту на Кабміні. Уряд нас оцінить, і в залежності від результатів вирішить це питання", - заявив керівник "Укрзалізниці".

Сам поляк зізнався, що хоче і далі працювати на українській залізниці, бо має багато планів на майбутнє. Балчун розповів про свої здобутки та анонсував нові поїзди до столиць європейських держав: 15 червня рушить потяг зі Львова до болгарської Варни, а наприкінці року запрацює сполучення Київ – Відень.

ВідеоМеморандум про співпрацю: лікарні "Укрзалізниці" лікуватимуть залізничників та звичайних людей

Залиште свій коментар