Банк "Фінанси і кредит" вирішив віддатися державі

На зборах акціонерів було вирішено передати державі контрольний пакет акцій банку.

Акціонери банку "Фінанси і Кредит" на позачергових загальних зборах 24 березня прийняли рішення про передачу державі та інвесторам 50%+1 акція банку.

Остаточне рішення відносно входження держави у акціонерний капітал банку "Фінанси і Кредит" прийматиметься Кабінетом міністрів після винесення відповідного висновку про необхідність збільшення статутного капіталу банку Національним банком України. Голова правління банку Володимир Хливнюк відзначив, що "питання входження держави в капітал банку є важливим для його успішної роботи і реалізації намічених планів".

Банк "Фінанси і кредит" зареєстрований 30 жовтня 1991 року, по класифікації НБУ входить до групи найбільших українських банків. Активи банку за станом на 1 січня цього року складають 18 млрд. 439 млн. грн. Чистий прибуток банку за підсумками роботи за 2008 рік - 142,59 млн. грн. Основними акціонерами банку є ЗАТ "F&c Realty" (46,67%), ТОВ "Аськанія" (48,88%) і НАК "Нафтогаз України" (0,63 %).

Раніше з`являлася інформація, що в банк "Фінанси і кредит" мають ввести куратора від НБУ. Банк цю інформацію спростував.

Наразі в дев'яти українських банках працюють тимчасові адміністрації Нацбанку, які здійснюють повне управління установами.

18 березня НБУ заявив, що має намір подати уряду пропозиції щодо рекапіталізації трьох великих банків державним коштом.

Серед фінустанов, що претендують на державні кошти, крім банку "Фінанси і кредит", ще "Укрпромбанк", банк "Надра", Родовід Банк, "Укргазбанк" та "Імексбанк".

Читайте також:

Покійний адмінстратор банку "Київ" встиг з`ясувати, куди ділися гроші вкладників

Вклади людей в "Укрпромбанку" віднині ніхто не гарантує

Українським банкам дадуть 44 млрд. Виживуть тільки найсильніші

Держава надасть гроші трьом крупним банкам

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: