Банк "Київ" отримав нового тимчасового адміністратора

Призначений на посаду Віктор Мироненко раніше був тимчасовим адміністратором у "Родовід Банку".

Замість покійного Володимира Пономаря у банку "Київ" призначений новий тимчасовий адміністратор Віктор Мироненко, який раніше обіймав аналогічну посаду в "Родовід Банку". Про це повідомило джерело, наближене до Нацбанку України.

Виконуючого обов’язки тимчасового адміністратора банку "Київ" Володимира Пономаря було знайдено мертвим у ніч на 23 березня, у зв’язку з чим НБУ розглядав нову кандидатуру на посаду тимчасового адміністратора в банк "Київ".

Раніше джерело, наближене до НБУ, повідомило, що версії смерті Пономаря не співпадають. За одною з них Пономар був убитий з вогнепальної зброї, за іншою - він помер у себе вдома, сидячи за комп’ютером.

У департаменті зі зв’язків із громадськістю МВС України останню версію смерті не підтвердили.

У той же час, тимчасовий адміністратор банку "Київ" Анатолій Степаненко перебуває на лікарняному. За даними джерела, йому зробили операцію.

Віктор Мироненко раніше був призначений тимчасовим адміністратором у "Родовід Банк". Проте, за словами директора Департаменту реорганізації і припинення діяльності банків НБУ Костянтина Раєвського, Мироненко був вкладником банку, тому його змінив на посаді член правління НБУ, виконавчий директор з питань платіжних систем і розрахунків Віктор Кравець.

Читайте також:

Покійний адмінстратор банку "Київ" встиг з`ясувати, куди ділися гроші вкладників

Тимчасового керівника банку "Київ" знайдено мертвим

Банк "Київ" розрахувався з боргами грошима за комунальні платежі

Банк "Київ" розрахується з вкладниками квартирами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: