Банк "Київ" розрахується з вкладниками квартирами

Вкладники банку "Київ" переконали керівництво обміняти внески на майно. Хотіли на золото, але його немає.

Банк "Київ" готовий розрахуватися зі своїми вкладниками квартирами. Список житлових об’єктів, які можна буде поміняти на депозити, правління банку пообіцяло скласти під час зустрічі з ініціативною групою вкладників у вівторок, 3 березня.

Люди висунули вимогу почати погашати внески за рахунок коштів, виручених від реалізації майна банку. Проте правління фінансової установи повідомило, що минулого року НБУ видав банку 921 млн. грн. рефінансування, тому все майно знаходиться в заставі і продажу не підлягає.

Втім, керівництво банку пообіцяло скласти список квартир, які все ж таки можна було б обміняти на внески, до наступної зустрічі в середу 11 березня, пише газета "Дело".

Вкладники стверджують, що такий список вже існує, проте ціни на пропоновану нерухомість вище ринкових і щодня тільки піднімаються. "Мого внеску вистачить тільки на повноцінний туалет", - каже вкладник Анатолій Петрович.

Банк також погодився скласти список будівельних об'єктів, яким він надавав фінансування, і які зараз знаходяться на різних стадіях готовності. Всього це 76 будівельних майданчиків.

Вкладники були не проти забрати свої гроші й золотими злитками, але, за словами фінансистів, у них золота немає.

Як відомо, практика обміну заставного майна позичальників на депозити вкладників вже існує в банку "Надра". Вкладникам "Укрпромбанка" пропонується поміняти свій депозит на апартаменти в Севастополі в житловому комплексі "Акрополь".

Керівництво "Києву" сподівається на рефінансування від Нацбанку в сумі 100 млн. грн. Крім того, як повідомив уповноважений тимчасового адміністратора банку Володимир Пономарь, установою цікавляться інвестори. За його словами, з деякими вже ведуться переговори. Націоналізації банку, вважає керівництво, чекати не доводиться.

Нагадаємо, Кабмін готовий взяти участь в капіталізації банків, в яких запроваджені спеціальні тимчасові адміністрації - за умови, що державі передається одноосібно або разом з іншим інвестором (у разі укладання договору про спільну участь в капіталізації банку) не менше 50% плюс одна акція.

Читайте також:

На виплатах радянських вкладів Україна втратила 5 млрд.

Банки стали на захист колекторів

Тимошенко закликала українців нести свої гроші в банки

Проблемні банки в Україні: де і скільки грошей видають

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: