Банк "Михайлівський" увів обмеження на зняття грошей з картки

З'явилися чутки, що банк визнаний неплатоспроможним.

Банк "Михайлівський" ввів обмеження на зняття готівки з банківської картки. Обмеження на банківську картку Visa встановлено в розмірі 5 тис. грн на добу, MasterCard - 1 тис. грн на добу.

Про це повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в колл-центрі банку в понеділок.

Оператор колл-центру пояснив введення обмежень установкою нового програмного забезпечення. Коли закінчиться термін закінчення дії обмежень, поки невідомо.

У той же час редактор телепрограми "Гроші" Олександр Дубинський на своїй сторінці в Facebook стверджує, що правління Національного банку України (НБУ) у понеділок прийняло рішення про визнання банку "Михайлівський" неплатоспроможним. У Нацбанку спростували цю інформацію.

Як повідомлялося, 19 травня голова правління банку "Михайлівський" Ігор Дорошенко покинув свою посаду. В. о. з 20 травня призначений його заступник Денис Панфілов.

Банк "Михайлівський" зареєстровано 14 червня 2013 року. Єдиним його акціонером є компанія "Екосіпан", основний учасник якої - Віктор Поліщук.

Згідно з даними Нацбанку України, на 1 квітня 2016 року банк "Михайлівський" за розміром загальних активів (2,954 млрд грн) займав 71-е місце в групі українських недержавних банків з 109 чинних в країні.

Нагадаємо, "Фідобанк" рішенням Національного банку України віднесено до категорії неплатоспроможних. Згідно з рішенням, регулятор розпочав процедуру виведення установи з ринку. З 20 травня 2016 року до 19 червня 2016 року в банку діятиме тимчасова адміністрація.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: