Банк "Надра" починає віддавати депозити до 150 тисяч

Дана пропозиція є частиною комплексної програми з виплати депозитів, що діє в банку з квітня 2009 року.

Банк "Надра" заявляє, що з 10 вересня всі без винятку клієнти, чиї вклади не перевищують 150 000 гривень і термін яких минув у період з січня по вересень, зможуть отримати 20% або 50% (з урахуванням розміру внеску) від суми свого депозиту.

Як повідомили в банку "Надра", дана пропозиція є частиною комплексної програми з виплати депозитів, що діє в банку з квітня 2009 року і передбачає виплату 20% або 50% від суми вкладу кожні чотири місяці.

Також банк заявляє, що з 10 вересня надає всім категоріям вкладників доступ без будь-яких обмежень до депозитів у сумі до 1000 гривень (або їх еквівалент в іноземній валюті за курсом НБУ на дату виконання операції), термін яких закінчився. Таким чином, як пояснили в банку, це дозволить йому повністю виконати свої зобов'язання перед 20 000 вкладників.

Комплексна програма з виплати депозитів фізичним особам в цілому охоплює 99% клієнтської бази та передбачає повернення вкладів і відсотків по них на суму 2,2 млрд гривень, з яких у вересні має бути виплачено близько 350 млн гривень.

Читайте також:

Банк "Надра" віддає депозити заставними машинами

Банк "Надра" намагався вивести гроші вкладників за кордон

Вкладники банку "Надра" продовжують себе спалювати

В Україні майже не залишилося стабільних банків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: