Банк "Надра" погасить більше 2 млрд гривень депозитів

В банку всього 240 тис. вкладів, з них 90 тис. – до 5 тис. грн, а більша частина – від 50 тис. грн до 100 тис. грн.

Згідно комплексній програмі з виплати депозитів банку "Надра", до кінця 2009 р. банк погасить 2,2-2,6 млрд грн депозитів, обсяг вкладів до 50 тис. грн буде виплачений на 60-70%, про це заявила тимчасовий адміністратор банку "Надра" Валентина Жуковська.

За її словами, в банку всього 240 тис. вкладів, з них 90 тис. – до 5 тис. грн, а більша частина – від 50 тис. грн до 100 тис. грн. "Близько 6 тис. чоловік мають вклади на суму більше 150 тис. грн, з них близько 2 тис.– більше 500 тис. грн", – заявила Жуковська. За її словами, вклади на 150-500 тис. грн виплачуються в рамках тієї ж програми. "Ми повератємо 20% вкладу, решту суми пролонгуємо на 4 місяці. Після закінчення цього терміну знову видаємо 20%. Якщо поставлені показники будуть успішно виконані, ми в листопаді включатимемо в цю ж програму вклади на суму більше 500 тис. грн", – сказала Жуковська.

Також вона зазначила, що понад половину вкладників в сегменті депозитів до 150 тис. грн до моменту виводу з банку тимчасової адміністрації зможуть отримати більше 50% своїх грошей. А більшість клієнтів з депозитами понад 500 тис. грн протягом 2011 року зможуть повернути свої депозити. "Проте ми робимо все можливе, щоб ці терміни істотно скоротити. Зрозумійте, у банку є ще і зовнішні кредитори, яким потрібно віддавати частину грошового потоку. Є кошти корпоративних клієнтів, заборгованість перед якими банк ще не реструктуризував", – відзначила Жуковська.

Тимчасова адміністрація в "Надра Банк" введена 10 лютого. Агентство Debtwire повідомляє, що нерегульована заборгованість банку "Надра" складається з боргу по торговому фінансуванню (470 млн дол.), евробондів (175 млн дол.), українським облігаціям (61 млн дол.) і заборгованості перед НБУ (922 млн дол.). В середині серпня банк "Надра" домовився з найбільшими державними експортно-кредитними агентствами європейських країн про реструктуризацію 140 млн дол. позик під 4% річних і розстрочкою на 7 років, але ці умови можуть бути переглянуті.

Читайте також:

Банк "Надра" віддає депозити заставними машинами

Банк "Надра" починає віддавати депозити до 150 тисяч

Тимошенко не задоволена адміністраторами в "Надра банку" і "Укрпромбанку"

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: